Zonguldakspor yer arıyor

6 Ağustos 2019 Salı 23:06

Haber Merkezi

Zonguldakspor yer arıyor

Zonguldakspor yeni sezonun başlamasına haftalar kala, Fener mahallesindeki tesisleri kullanmaktan vaz geçti.

Zonguldak Şehir Stadı zemininin yeniden çimlenmesi sonrası kent içinde antreman yapacak yer bulamayan Zonguldakspor Çaycuma, Gökçebey ve Bakakacakkadı ile Çaydeğirmeni beldelerinde futbolcuların kalabileceği yer aramaya başladı.

Yeni Gün’e açıklama yapan Zonguldakspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, şunları söyledi;

“Bu beldelerde futbolcularımızın kalabileceği, bir anlamda tesis olarak kullanabileceğimiz pansiyon niteliğinde yer arıyoruz. Bu bir apartman da olabilir, 3-4 kişinin kullanabileceği ev de olabilir. Bu beldelerimizde çim saha var. Bizim de amacımız çim sahada idmanlarımızı yapabilmek.  Bu çok önemli.”

Çaycuma ve Bakacakkadı’nın öncelikleri olduğuna işaret eden Hürfikir, kira bedellerinin de yıllık peşin olarak ödeneceğini ve belde başkanlarının kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz