Yaya Güvenliği nöbeti

3 Ekim 2019 Perşembe 20:28

Haber Merkezi

Yaya Güvenliği nöbeti

Zonguldak'ta İçişleri Bakanlığınca bu yılın yaya öncelikli trafik yılı ilan edilmesinin ardından "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" sloganıyla etkinlik düzenlendi.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Jandarma Komutanı Albay Gönen Süslü, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, AKP İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve beraberindeki protokol üyeleri, 2019 yılının yaya öncelikli trafik yılı ilan edilmesi dolayısıyla "Yaya güvenliğinin nöbetçisiyiz" sloganıyla düzenlenen etkinliğe katıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz