Vali’den Tatmetal’a ziyaret

27 Ekim 2019 Pazar 18:23

Vali’den Tatmetal’a ziyaret

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Teknopark’ta faaliyetlerini yürüten Bayar Robotics ile TATMETAL işbirliğinde ve KOSGEB destekli verimlilik, maliyet ve iş gücü açısından kazanım sağlayacak olan “Otonom Araç Projesi” ile ilgili olarak Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren TATMETAL Çelik Servis Merkezi-1’i ziyaret etti.

Vali Bektaş, proje çalışmaları konusunda bilgi aldı ve projeleri yerinde inceledi. Ardından SDÇ Firmasının Ereğli ilçemizde bulunan tesislerinde incelemelerde bulunan Vali Erdoğan Bektaş’a yapılan üretim ve çalışmalar hakkında bilgi sunuldu.

Daha sonra Çınar Boru fabrikasını da gezen Vali Bektaş, Ereğli organze sanayi bölgesi müteşebbis heyet toplantısı ve yönetim kurulu toplantısına da katıldı. OSB içinde faaliyet gösteren Teknoplan firmasını da ziyaret eden Vali Erdoğan Bektaş’a üretim hattı, ARGE hattı ve yapılan iş ve işlemlerle ilgili yetkililerce sunum yapıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz