Vali Bektaş’tan ziyaret

22 Ağustos 2019 Perşembe 22:26

Haber Merkezi

Vali Bektaş’tan ziyaret

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Devrek İlçesi’nde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Programı kapsamında Devrek Kaymakam Vekili Nurettin Yavuz’u ziyaret eden Vali Erdoğan Bektaş, kendisine başarılar diledi.

Ardından Devrek’te faaliyet gösteren Başoğlu Orman Ürünleri fabrikasında ve Devrek Baston Satış Merkezi, Müzesi ve doğa kültür parkı projesinin uygulandığı alanda incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz