Vali Bektaş’tan yaşlılara ziyaret

3 Ekim 2019 Perşembe 20:33

Haber Merkezi

Vali Bektaş’tan yaşlılara ziyaret

Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Vali Erdoğan Bektaş ve eşi Esma Bektaş, Çaycuma Huzurevinde yaşlılarla bir araya geldi.

Çocuk evlerinden çocuklarla ve huzurevi sakinlerinin şiirleriyle başlayan etkinlikte Vali Bektaş ve eşi, il genelindeki dört huzurevinden gelen yaşlılar ve  çocuklarla birlikte yenilen öğle yemeği sonrasında yaşlılar tarafından yapılan el emeği ürünlerinden oluşan sergiyi gezdi.

Ardından Çaycuma Huzurevi Bocce Takımı ile Merkez Huzurevi Bocce Takımı arasında yapılan bocce maçını izleyen Vali Bektaş ve eşi Esma Bektaş, huzur evlerinde kalan yaşlılarla sohbet ederek kendilerine sağlıklı, huzurlu, mutlu uzun ömürler diledi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz