Uyuşturucu operasyonu

22 Ağustos 2019 Perşembe 22:09

Haber Merkezi

Uyuşturucu operasyonu

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, esnaf gibi davrandıkları uyuşturucu operasyonunda, kaçmaya çalışan şüpheliyi gözaltına aldı.

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince İnağzı Mahallesi'nde bir kişinin uyuşturucu ticareti yaptığı ihbarı üzerine inceleme başlatıldı.

Ekipler, yaptıkları incelemede M.D'nin uyuşturucu ticareti yaptığı belirledikten sonra esnaf gibi davranarak şüpheliyi fiziki takibe aldı.

Ekiplerin düzenlediği operasyonu fark eden M.D, kaçmaya çalıştığı sırada gözaltına alındı.

Şüphelinin üzerinde yapılan aramada, 230 gram uyuşturucu madde ve uyuşturucu satışından elde ettiği değerlendirilen bin 500 lira ele geçirildi.

M.D gözaltına alındı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz