Uçurtma şenliği düzenlendi

27 Ekim 2019 Pazar 18:34

Uçurtma şenliği düzenlendi

Alaplı Kredi ve Yurt Hizmetleri Müdürlüğü sahasında uçurtma şenliğinde KYK'da kalan ve Atatürk İlkokulu öğrencileri gönüllerince eğlendi.

KYK Müdürü Erhan Yavaş, çocukların teknolojiden uzak, eğlenceli bir gün geçirdiğini belirterek, şunları söyledi.

"Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapmış olduğumuz etkinliğimizin birinci ayağını yurt müdürlüğümüzün bahçesinde uçurtma şenliği yaparak gerçekleştirdik. Çocuklarımız sadece uçurtma uçurmak ile değil, gülerek, koşarak, eğleniyor. Bizlerde buna vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Projemizin ikinci ayağında Alaplı Meslek Yüksekokulu ile birlikte pazar günü sahil parkta engelli kardeşlerimizle yapılacaktır"

Etkinliğe katılan öğrenciler, arkadaşlarıyla doyasıya eğlendiklerini dile getirerek, çok güzel bir gün geçirdiklerini ve etkinliği gerçekleştirenlere teşekkür ettiklerini belirtti.

Programın sonunda birlikte pasta kesilirken, Barış Pınarı Harekatı'na katılan askerlere de destek olmak için asker selamı verildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz