Uçar, 29 Ekim'i kutladı...

27 Ekim 2019 Pazar 19:01

Uçar, 29 Ekim'i kutladı...

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.
Cumhuriyetin 96. Yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayınlayan Hamdi UÇAR, ‘Bugün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 96. kuruluş yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz. İnanıyorum ki bu coşku ve heyecanı 80 milyon vatandaşımızın tamamı yüreğinde hissetmektedir. Türkiye Cumhuriyetini ilelebet payidar kılmak için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz’ dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi UÇAR şunları söyledi.
‘Bin yıllık vatanın Anadolu topraklarının her karışında kanı ve alın teri olan başta Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile tüm ecdada, şehitlere, gazilere Allah'tan rahmet diliyorum. Vatan uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıraları, milletimizin hafızasında ve devletimizin kimliğinde daima yaşayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır. Ve de önünü kesmeye, önüne geçmeye hiçbir hainin, hiçbir düşman emelin gücü yetmeyecektir. Cumhur, Cumhuriyetine sahip çıkacaktır.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz