Trafik kazasında şehit oldu

6 Ekim 2019 Pazar 22:02

Trafik kazasında şehit oldu

Ereğli İlçesine bağlı Pınarcık Köyü'nden Uzman Çavuş Ferdi Şişman, Siirt’n Eruh ilçesinde kullandığı motosikletin bir kamyonla çarpışması sonucu şehit oldu.

Siirt-Eruh karayolunda meydana gelen kazada, Ferdi Şişman’ın kullandığı 67 TS 516 plakalı motosiklet, henüz sürücüsünün ismi tespit edilemeyen 33 R 2398 plakalı kamyona çarptı.

Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Ferdi Şişman, yoldan geçen vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince ilk tedavisi yapıldı.

Şişman, kaldırıldığı Siirt Devlet Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz