TOKİ konutlarının hak sahipleri belirlendi

6 Ağustos 2019 Salı 22:51

TOKİ konutlarının hak sahipleri belirlendi

 

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Gökçebey ilçesinde yapılacak 300 konutun hak sahipleri kurayla belirlendi.

Kura çekimi, Gökçebey Belediyesi Çaybahçesi'nde yapıldı. Görevliler, gelen vatandaşların göreceği noktaya ekran yerleştirerek, başvuru yapanların kura çekimini takip edebilmelerini sağladı.

Konuşmaların ardından 200 adet 2+1 tipi konut ve 100 adet 3+1 tipi konut için başvuru yapan 679 kişi arasından yapılan kura çekimiyle konutların hak sahipleri belirlendi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz