TOKİ incelemelerini tamamladı

25 Ağustos 2019 Pazar 17:53

Haber Merkezi

TOKİ incelemelerini tamamladı

Zonguldak’ta yılan hikayesine dönen Lauvar alanı ile liman sahili projesi, 2 ay içinde hayata geçirilecek.

TOKİ tarafından yapılacak olan bu iki proje için incelemelerde bulunan TOKİ heyeti, çalışmalarını tamamladı.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, seçim öncesi söz verdikleri tüm projeleri tek tek hayata geçireceklerini belirterek, lauvar alanı ile liman sahili projelerinin TOKİ tarafından yapılacağını açıkladı.

Bu amaçla geçtiğimiz hafta içinde TOKİ’den gelen bir heyetin incelemelerini tamamladığını ve mevcut projeleri olumlu bulduklarını ifade eden Zeki Tosun, “Bizim için bu iki proje önceliğimizdir. Sanıyorum 2 ay içinde ilk kazmayı vuracağız. Lauvar alanı bittiğinde kent merkezimiz nefes alacaktır. Liman sahili projesi de önceliğimiz. Orada Zonguldak’a yakışır bir alan yaratacağız. Kıyı Kenar Kanunu’nu da dikkate alarak yeniden düzenleme yapacağız. Belediyemiz bu anlamda tüm çalışmalarını yoğunlaştırdı. Sayın Valimiz de bu yönde katkılarını esirgemiyor. O da bir an önce bu projelerin hayata geçmesini istiyor” şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz