Taksiciyi darp etti, tutuklandı

20 Ağustos 2019 Salı 20:06

Taksiciyi darp etti, tutuklandı

 

Karabük'te, ücret nedeniyle tartıştığı taksiciyi darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, taksici G.T. ile kent merkezinden aracına alarak Soğuksu Mahallesi'ne getirdiği F.U. arasında ücret nedeniyle tartışma çıktı.

Müşterinin araçtan inmesinin ardından kent merkezine dönen G.T'ye, durakta beklediği sırada buraya gelen F.U. bıçakla saldırmak istedi.

Yaşanan arbede sonucu saldırganın elinden kurtularak kaçan taksi şoförü, mahalle bekçilerine sığındı.

Taksi şoförünün peşinden giden F.U. ise bekçileri görünce kaçtı. Bekçilerin durumu bildirmesi üzerine harekete geçen polis ekipleri, şüpheliyi Albay Karaoğlanoğlu Caddesi'nde üzerindeki iki bıçakla yakaladı.

Şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz