Sokak köpekleri saldırmaya başladı

15 Ağustos 2019 Perşembe 21:26

Haber Merkezi

Sokak köpekleri saldırmaya başladı

Zonguldak kent merkezinde sayıları giderek artmaya başlayan sokak köpekleri, vatandaşlara saldırmaya başladı.

Özellikle Kadırga yokuşu ve Camlı Köşk aile bahçesi ile liman sahilinde bulunan sokak köpeklerinin saldırmalarından şikayetçi olan vatandaşlar, Zonguldak Belediyesi’nin duruma el koymasını bekliyor.

Özellikle çocukların korkulu rüyası haline gelen sokak köpeklerinin, bir an önce hayvan barınma merkezlerine alınması için Başkan Selim Alan’ın talimat vermesi isteniyor.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz