Silahlı kavga

4 Ağustos 2019 Pazar 21:54

Silahlı kavga

Ereğli ilçesinde 3 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında, Müftü Mahallesi'nde bir kahvehanede 3 gün önce çıkan silahlı kavga sonucu gözaltına alınan Halit T. (39) ve Gündüz T'nin (36) emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklandı.

OLAY

Abdi İpekçi Caddesi'ndeki bir kahvehanede çıkan tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi üzerine Neşat Ş, Burhan Ö. ve Gündüz T, yaralanmıştı. Olaydan sonra kaçan yaralı Gündüz T. ile kavgaya karışanlardan Halit T. polis ekiplerinin çalışmasıyla yakalanmış, Gündüz T'nin 4 ayrı suçtan arandığı ve Adem T. adına sahte kimlik taşıdığı belirlenmişti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz