Şehitler sergisi açıldı

27 Ekim 2019 Pazar 18:38

Şehitler sergisi açıldı

50 Şehit ve Devlet Büyükleri emanetleri 8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal sergisi Westalife AVM’de açıldı.

Serginin açılışına Zonguldak Vali Erdoğan Bektaş, Şehitler Aileleri Dernek Başkanı Mustafa Yorulmaz, AVM Müdürü Saim Gücük, şehit yakınları adına şehit eşi Tülay Karadavut katıldı.

Açılışta konuşan Vali Bektaş, “Ülkenin varlığı bölünmez bütünlüğü için şehitlerimize çok şey borçluyuz. Bu anlamda Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 50 Şehit ve Devlet Büyükleri emanetlerini sergiye açan Sayın hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Bektaş yaptığı konuşmanın ardından, sergiyi düzenleyenlere ve şehit eşine plaket verdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz