Posbıyık’dan Demirtaş’a ver yansın!

3 Ekim 2019 Perşembe 20:24

Haber Merkezi

Posbıyık’dan Demirtaş’a ver yansın!

Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ın sosyal medya hesabından Kdz. Ereğli Belediyesinin Meclis gündeminde olan, Bozhane Mevkiindeki Çilek Kafe kiralama işinden vazgeçmesini, çay fiyatını da 1 liradan 50 kuruşa indirmesi şeklindeki açıklamasına Belediye Başkanı Halil Posbıyık, sert tepki gösterdi.

 İlgili madde ile ilgili Belediye Meclis Toplantısında konuşan Posbıyık, “Erdemir Ereğli’nin canını okuyor, Ünal Demirtaş sesini çıkartmıyor, düşmüş çay parası peşine’’ dedi.

Meclis toplantısında Ereğli Belediyesinin ekonomik olarak zor durumda olduğunu dile getiren Posbıyık, ‘’Önceki dönemde belediyede hırsızlıklar yapıldı, Ereğli zor durumda, Ünal Demirtaş oturduğu yerden yazıyor, yalakaları da peşinde yazıyor’’ dedi.

Posbıyık, ‘’Ünal Demirtaş mecliste ucuz çay içmeye, ucuz yemeye alışmış o yüzden böyle konuşuyor, bu ülkede elektriğe gelen zamma ses çıkartmayan Milletvekili sosyal medyadan çay fiyatlarına ayar veriyor. Ereğli halkı için belediye meclis üyeleriyle beraber hiçbir engel tanımadan yürümeye devam edeceğime söz veriyorum’’ dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz