PTT ile TSO arasında kargo sözleşmesi imzaladı

6 Eylül 2019 Cuma 18:20

PTT ile TSO arasında kargo sözleşmesi imzaladı

 
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile PTT Zonguldak Başmüdürlüğü arasında kargo hizmetlerinin indirimli gönderilmesi konusunda protokol imzalandı.

PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli, imza töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olduklarını belirterek, "Yaklaşık 11 yıldan bu tarafa PTT'miz kargo hizmetlerine önem veriyor. Bu anlamda kurumlarla görüşerek kargoların PTT vasıtasıyla taşınması yönünde hizmetlerimiz var. Değişik kurum, kuruluş ve odalarla yaptığımız görüşmeler bağlamında bugün Zonguldak TSO'nun 100. yılı olması dolayısıyla yanlarında olmak için kargo sözleşmesi yaparak kargolarını PTT olarak taşımak istedik." ifadesini kullandı. 

Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir ise yoğun kargo trafiğine sahip olduklarını ve bu nedenle PTT ile protokol imzaladıklarını kaydetti. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz