Nereye kadar kulaklarınızı tıkayacaksınız!

27 Ekim 2019 Pazar 18:43

Haber Merkezi

Nereye kadar kulaklarınızı tıkayacaksınız!

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu ve İl Başkanı Zeki Tosun ile Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’a sesleniyoruz.

“Zonguldakspor taraftarının sesine neden kulak tıkıyorsunuz?”

TFF 2’nci Lig Beyaz Grupta mücadele eden ve sezona bin bir güçlükle başlayan Zonguldakspor, özellikle deplasmanda aldığı sonuçlarla play-of mücadelesi içinde buldu kendini.

Taraftarların “bu sezon kesinlikle düşer” gözüyle baktıkları Zonguldakspor, deplasmanda başarılı sonuçlar alırken, içerideki maçlarında bu başarıyı gösteremiyor.

Ligin ayağa en iyi pas yapan ekibi Zonguldakspor’un iç saha başarısızlığının tek nedeni, patates tarlası gibi olan saha zemini ve bu zeminin yapılması için kılını bile oynatmayan AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu ve İl Başkanı Zeki Tosun ile Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’dır.

CANER “TRİBÜNLERDEN VAZGEÇTİK”

Zonguldakspor Başkanı Süleyman Caner, Yeni Gün’e yaptığı açıklamada “Tribünlerden vazgeçtik, bari zeminimiz yapılsa”diye dert yandı.

Deplasmandaki başarılarının tesadüf olmadığına dikkat çeken Caner, “Sahayı kiralıyoruz. Verdiğimiz para aldığımızın karşılığı değil. Bir tek Zonguldaksporumuz var. Biz diriltmeye, bazıları da öldürmeye uğraşıyor. Maçlarımızı deplasmanda oynamaya hazırız. Sadece zeminimizi yapsınlar. Başka bir şey istemiyoruz”şeklinde konuştu.

“TARAFTARLAR İSYANDA”

Hafta sonu Sarıyer deplasmanında takımlarını yalnız bırakmayan Zonguldakspor taraftarları isyanda.

Karşılaşmanın 2-2 bitmesine rağmen oynadıkları futbolla galibiyeti kaçıran taraf olduklarını söyleyen taraftarlar, AK Parti milletvekilleri ile il ve ilçe teşkilatlarına tepkilerini dile getirdiler.

Zonguldak’ın sahipsiz bir kent olduğuna vurgu yapan taraftarlar,“Bizi yıllardır oyalıyorlar. 50 yıl önce yapılmış stadın içine gömdüler bizi. Gidin başka şehirlere, ilçelerde bile böyle bir stat yok. Bugün yıkmaya kalksalar, Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu (tarihi kültürel varlık) diye stadımızın yıkılmasına engel olur. Bir an önce stat zeminini yapılmasını istiyoruz. Öylesine haftalık bakıma almak sorunu çözmez” şeklinde konuştular.

Yorumlar
  • İdris Pala
    27 Ekim 2019 Pazar 20:21

    ZONGULDAK SPOR u desteklemek lazım eğer Zonguldakspor bir üst kümeye çıkarsa ZONGULDAK şehri de çıkar Zonguldakspor hep küllerinden doğmuştur geçmişte yaptı yine yapar yeterki birlik beraberlik içinde olunsun görüşler ne olursa olsun ortak payda ZONGULDAK spor gönlüm kalbim sizinle her zaman olduğu gibi

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz