Kurban derisi bağışı

15 Ağustos 2019 Perşembe 21:11

Haber Merkezi

Kurban derisi bağışı

Türk Hava Kurumu (THK) Ereğli Şube Başkanı Abdullah Hasçelik, ilçede Kurban Bayramı boyunca 321 deri toplandığını bildirdi.

Hasçelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kurum olarak Kurban Bayramı boyunca titiz bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

İlçe genelinde 165 sığır, 121 koyun ve 35 keçi olmak üzere toplam 321 deri topladıklarını kaydeden Hasçelik, "Toplanan kurban derilerinin parasal değeri 12 bin lira civarındadır. Kurban derilerinin Karabük'te bulunan müteahhit firmaya teslimleri gerçekleştirilmiştir. Kurban derilerini kurumumuza bağışlayan, derilerin toplanmasına katkı sağlayan ve görev alan herkese şükranlarımızı sunuyorum." dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz