Kozlu’nun müteahhitleri!

4 Ağustos 2019 Pazar 22:01

Haber Merkezi

Kozlu’nun müteahhitleri!

Kozlu Belediye’sinin bazı daimi müteahhitlerinin belediyeden aldıkları işlere kestikleri faturalar dudak uçurtan cinsten.

Kozlu’dan gelen seslere kulak verdiğimizde bu müteahhitlerden sadece birinin son 5 yılda belediyeye kestiği faturaların toplam bedelinin 28 milyon lira olduğu öne sürülüyor!

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş sessizliğini korurken, çevresine bir önceki belediye yönetimi tarafından yaklaşık 300 milyon lira borç bırakıldığını anlatıyor.

“VATANDAŞ ADALET ARIYOR”

Öte yandan Kozlu sahilinde pek çok işyerinin kapatılmasına, Kozlu Limanı’ndaki birkaç çay ocağı daha eklendi.

Geçimini buradaki balıkçılara çay satmakla sağlayan çay ocakları belediye tarafından kapatıldı.

Garibanın çay ocağı “çalışma izni yok” gerekçesiyle kapatılırken, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, “Ortada yasalar var. Kimse benden yasaları ihlal etmemi beklemesin” dedi.

“YENİ GÜN SORUYOR!”

Öyleyse Yeni Gün, Ali Bektaş’a soruyor!

Kozlu sahilinde belediye ile yapılan sözleşmeye aykırı olarak büyüyen Coşkunoğlu et lokantasına, neden göz yumuyorsunuz?

Bu lokantanın sahibinin AK Parti il yöneticisi olması, sizin elinizi kolunuzu bağlıyor mu?

Bu lokantanın faaliyetlerini yasal sınırlar içine çekmediğinizde, evine çay satmakla ekmek götürenlerin, ekmek teknesini bağladığınızda kamu vicdanında aklanabilir misiniz?

Yeni Gün, ister AK Parti ister bir başka parti ya da oluşum adı altında kul hakkı yiyenlerin peşini bırakmayacak.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz