Kızının velayetini aldı

27 Ekim 2019 Pazar 18:23

Kızının velayetini aldı

Zonguldak’ta eşinin 2 yaşındaki kızına şiddetini kameraya kaydeden baba, "Karadan çok mutluyum bundan sonra kızım içi yaşayacağım" dedi.

Zonguldak’ta 2017 yılında 2 yaşındaki öz kızı Esila’yı darp eden annenin vahşeti, eşinin durumdan şüphelenip eve gizli kamera koymasıyla ortaya vahşetin ardından dava açan Erdem T., mutlu sona ulaştı. Kızının velayetini alan baba Erdem T., "Karardan çok mutluyum biraz uzun sürdü ama sonucunda kızımın velayeti bana verildi. Çocuğumla çok mutluyum. Bundan sonra sadece kızımın geleceği için yaşayacağım” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz