Keçeli’ye veda yemeği

22 Ağustos 2019 Perşembe 22:21

Haber Merkezi

Keçeli’ye veda yemeği

Beş yıl görev yaptığı Çaycuma’dan Kahramanmaraş Onikişubat ilçesine atanan Kaymakam Serkan Keçeli için ilçedeki çeşitli kurumlarca yapılan veda yemeği geniş bir katılımla yapıldı.

Çaycuma Belediyesi Şehit Kerim Keçeci Kapalı Pazaryeri’nde yapılan veda yemeğine, Devrek Kaymakamı Nurettin Yavuz, Gökçebey Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, Yenice Kaymakamı Muhammed Evlice, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, önceki dönem Milletvekili Ali İhsan Köktürk, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ın yanı sıra belde belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri, ilçedeki çeşitli siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, çeşitli sivil toplum örgütlerinin, meslek odalarının başkan ve yönetim kurulu üyeleri, belediye ve kaymakamlık çalışanlarıyla muhtarların yanı sıra kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Kaymakam Keçeli’ye birçok kurumun plaket ve çeşitli hediyeler sunduğu yemekte konuşan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Beş yıl Sayın Kaymakamımız Serkan Keçeli ile birlikte görev yaptık. Beş yılda altı tane seçim, bir tane de darbe teşebbüsü yaşadık. Çok zor günler geçirdik. Çaycuma’ya o kendi alanında, biz belediyecilik alanında çok şeyler kattık. İş hayatında bir hayli tecrübe biriktirmiş bir insan olarak samimiyetle söylüyorum ki bu kadar zor bir ortamda, bu kadar sıkıntılı zamanlarda birbirimize en küçük bir sıkıntı yaşatmadık dersem belki de inanmazsınız.

“SON DERECE İYİ BİR YÖNETİCİ”

Son derece kibar, beyefendi bir insan, son derece iyi bir yönetici, son derece iyi bir baba, mesleğini çok seven, bir bürokrat olarak kalmayıp halka dokunan kimsesizleri kollayan, hakikaten hepimizin örnek alması gerek bir insan. Beş yıl burada yalnızca bürokrasideki işleri yapıp insan biriktirmekle kalmadı, arkasında eserler de bıraktı. Benden önce konuşan Milli Eğitim Müdürünün söylediği gibi, onun iki çocuğu burada doğdu. Bu akşam itibariyle hem kendi yaptıklarının sonuçları, hem de bizim yaptıklarımızı izlemesi gereken bir hemşerimiz oldu. Biz zaten onu gittiği her yerde takip edeceğiz. Ben inanıyorum ki sayın kaymakamımız da bazen bize hissettirip bazen de hissettirmeden bizleri yakından takip edecek” dedi.

“TÜM ÇAYCUMALILAR GİBİ BEN DE İÇİMDE DERİN BİR BOŞLUK HİSSEDİYORUM”

Başkan Kantarcı sözlerini, “Çaycuma 83 köyü 5 beldesi olan büyük bir ilçe. Sayın kaymakamımız yalnızca Çaycuma merkezde değil en ücra noktada kalan köylerimize, insanlarımıza varıncaya kadar hepsine erişmiş, hepsine dokunmuş ve hepsine kendisini sevdirmiş bir insandır. Şunu söyleyebilirim ki bu akşam burada bulunan topluluğun belki onlarca, yüzlerce mislinin kalbini kazanmış bir insan. Beraberce pek çok zorlukları aşarak çok güzel işler yaptık. Ben onun çok iyi bir yere, büyük bir ilçeye atanmış olmasından dolayı onun adına seviniyorum. Ama tüm Çaycumalılar ben de içimde derin bir boşluk hissediyorum. Ama bu işin kanunu böyle. Bunları yaşamamız ve bunlara alışmamız gerekiyor. Bu organizasyonda emeği geçen tüm dostlara teşekkür ediyorum. Sizler de bu anlamlı ve unutulmayacak gecede bizleri yalnız bırakmayıp değerli kaymakamımızı görkemli bir şekilde uğurlamamızı sağladığınız için çok teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” diyerek tamamladı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz