Her şey çocuklar ve gençler için

3 Ekim 2019 Perşembe 20:35

Haber Merkezi

Her şey çocuklar ve gençler için

Çaycuma Belediyesi Yaşam Park alanı içinde çocuklarla gençlerin hem eğlenmesi hem de spor yapması için halatlı tırmanma parkı kurdu

Çaycuma Belediyesinin çocuklarla gençlere yönelik hizmetlerini çeşitlendirme çalışmaları sürüyor. Belediye ekipleri, Filyos Irmağı kenarındaki Yaşam Park içinde, gençlerin gönüllerince eğlenip spor yapacağı birçok alanın yanına, bu kez de halatlı tırmanma parkını ekliyor.

Çocuklarla gençlerin hoşça vakit geçirip eğlenirken spor yapmalarına da olanak sağlayacak park tümüyle Çaycuma Belediyesinin personeli ve olanaklarıyla yapılıyor. Tırmanma parkından ilçenin başka yerlerine de kurulması da planlanıyor.

“YAŞAM PARK’TA GENÇLER İÇİN YOK YOK”

Çaycuma Belediyesinin tamamlayarak faaliyete sunduğu Yaşam Park’ın birinci etabının içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, kaykay pisti, futbol, voleybol, basketbol sahalarının yanı sıra doğal gölette deniz bisikleti ve kano ile spor yapma olanağı da bulunuyor. 100 bin metre kare alanda devam eden ikinci etapta bunların yanına, farklı spor alanlarının eklenmesi de planlanıyor.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz