Hayvanları koruma etkinliği

6 Ekim 2019 Pazar 22:36

Hayvanları koruma etkinliği

Hayvanları Koruma Günü kapsamında Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi uygulama sınıfı bal arıların önemine dikkat çekmek için etkinlik düzenledi.

Einstein “Eğer arılar ölürse sonraki yıllarda insanlar da ölür” sözünden yola çıkarak Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Fatime ÇEVİK öğrencileri ile hayvanları koruma gününde neler yapabileceğini konuştu ve veliler ile birlikte arıları korumak için farkındalık oluşturmak amacıyla çiçek dikme ve bal arılarını koruma tişörtlerini tasarlayıp boyadılar.Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz