Harun Akın oğlunu evlendiriyor

18 Ağustos 2019 Pazar 22:35

Haber Merkezi

Harun Akın oğlunu evlendiriyor

CHP eski Zonguldak Milletvekili Harun Akın oğlu Rızacan Akın, Dicle ve Selahattin Altındağ’ın kızları Büşra Altındağ ile Ankara’da dünya evine girecek.

14 Eylül’de Sheraton Ankara Otel’de yapılacak düğün töreni, saat 19.30’da kokteyl ile başlayacak ve saat 20.00’de nikah kıyılacak.

Saat 20.30’da yemeğe geçilecek düğün töreni ile ilgili davetiyeler, Akın aile tarafından davetlilere gönderilmeye başlandı.

Yeni Gün olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diler, Akın ve Altındağ ailelerini kutlarız.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz