Hamdi Uçar'dan ziyaret

6 Eylül 2019 Cuma 18:24

Hamdi Uçar'dan ziyaret

AK Parti ZonguldakMilletvekili Hamdi Uçar, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Alaplı ofisini ve Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz'ı ziyaret etti.

 

Uçar, TMO'yu ziyaretinde yaptığı konuşmada, fındığın Türkiye'nin en önemli ihracat ve Karadeniz bölgesinin en önemli geçim kaynaklarından biri olduğunu söyledi.

Bu yıl fındık hasadının bol olduğunu ifade eden Uçar, "Dünyada fındığın yüzde 70'ini üreten ülkemizde fındığın hak ettiği değere ulaşması, kaliteli olması için üreticilerden hassasiyet bekliyoruz." ifadesini kullandı. 

Hamdi Uçar ve beraberindekiler daha sonra Kaymakam Vedat Yılmaz'ı da ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz