GMİS’ten ziyaretler

6 Ekim 2019 Pazar 21:59

Haber Merkezi

GMİS’ten ziyaretler

Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreteri Volkan Yıldız ile Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Hasan Tosun ile  Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette sağlık hizmetleri, yeni poliklinik binası inşaatı ayrıca, üniversite ve TTK hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz