Fındık fabrikasındaki yangın

6 Ağustos 2019 Salı 22:44

Fındık fabrikasındaki yangın

 

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçede bulunan ve çıkan yangın nedeniyle maddi hasar meydana gelen fındık fabrikasında incelemelerde bulundu.

Tekin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fabrikada maddi hasar oluştuğunu söyledi.

İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin yangının çıkış nedenini araştırdığını ifade eden Tekin, şöyle konuştu:

"Yaptığımız ilk incelemede fabrikada büyük oranda maddi hasar olduğunu gördük. Fabrika sahipleri, yangının elektrik kontağından çıkma ihtimali üzerinde duruyor. Ama kesin sebebini henüz bilmiyoruz. Önümüzdeki günlerde, itfaiye ekiplerimizin yaptığı incelemenin neticesinde hem yangının çıkış sebebi hem de tahmini hasar tespit edilecektir. İlçemiz ekonomisi açısından önemli bir kuruluş. İnşallah, kısa sürede tekrar üretime başlar." dedi.

Alaplı İtfaiyesi Müdürü Sinan Taşkın da yangının çıkış sebebi ve verdiği maddi hasarın boyutuyla ilgili çalışmalara başladıklarını belirterek, "Yangının çıkış sebebiyle ilgili şu an tahmin yürütemiyoruz. İncelememiz neticelendiğinde hem yangının çıkış sebebi hem de hasarın boyutu ortaya çıkacaktır." dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz