Ereğli’de sünnet şöleni

4 Ağustos 2019 Pazar 21:56

Ereğli’de sünnet şöleni

Ereğli Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen şölende bu yıl 200 çocuk sünnet ettirildi.

İlçe merkezindeki amfi tiyatroda düzenlenen programda konuşan Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, sünnet olan çocukları ve ailelerini kutladı, geleneksel hale getirilen şölene gösterilen ilgiye teşekkür etti.

İlçedeki özel hastanelerde 200 çocuğun belirli tarihlerde sünnetlerinin gerçekleştirildiğini anlatan Posbıyık, "İnşallah düğünlerini, nikahlarını, damatlıklarını da görürüz. Artık onlar delikanlı oldular. Allah yollarını ve bahtlarını açık etsin." dedi.

Daha sonra çocuklara bisiklet, top ve saat olmak üzere çeşitli hediyeler verildi.

Etkinliğe CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri ve bazı meclis üyeleri ile sünnet olacak çocukların aileleri katıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz