Ereğli Belediyespor sezonu açtı

4 Ağustos 2019 Pazar 21:55

Ereğli Belediyespor sezonu açtı

Bölgesel Amatör Lig (BAL) mücadele edecek olan Ereğli Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, yeni sezonun hayırlı olması temennisinde bulundu, bu sezon kadroyu bölge gençlerinden oluşturduklarını söyledi.

Gençlere ağırlık vereceklerini anlatan Posbıyık, "Şu ana kadar 17 genci takımımıza kattık. Yeni branşlar açıp, alt yapıya ve bölge gençlerimize ağırlık vereceğiz. Yeni kurulan yönetimimiz tamamen bu bölgenin sporcularına özen gösteriyor. Amacımız öncelikle yöremizdeki, bölgemizdeki gençleri yetiştirmek ve onların kabiliyetlerini ortaya çıkarmaktır. Yeni sezonun başarılı geçmesini temenni ediyorum." dedi.

Tesislerde futbolcular ilk antrenmanını teknik direktör Semih Tokatlı nezaretinde gerçekleştirdi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz