Durmuş görevine iade edildi

6 Ekim 2019 Pazar 22:01

Haber Merkezi

Durmuş görevine iade edildi

Fener Lisesi Müdür Yardımcısı iken CİMER’e yapılan “ezan okunurken sınıfın pencerelerini kapattırdı” şeklinde şikayet üzerine başlatılan soruşturma kapsamında, Çankırı’ya sürgün gönderilen öğretmen Murat Durmuş, görevine iade edildi.

Yaklaşık 3 aydır Çankırı’da görev yapan Murat Durmuş’un yürütmeyi durdurma talebiyle açtığı davayı haklı bulan Zonguldak İdare Mahkemesi, Durmuş’u Fener Lisesi Müdür Yardımcılığı görevine geri verdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz