Demirköse, Metin Demir’i ziyaret etti

18 Ağustos 2019 Pazar 21:42

Haber Merkezi

Demirköse, Metin Demir’i ziyaret etti

MHP Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse ve yönetim kurulu üyeleri, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti.

Demir, ziyarette yaptığı konuşmada, Zonguldak'ın sorunlarıyla geçmişte olduğu gibi bugün de ilgilendiklerini belirterek, "Birçok çabamız ve projemiz bugüne kadar sonuç verdi. MHP bize bugüne kadar destek vermiştir. Bundan sonra da destek vereceğini bilmiş olmak bize ayrı bir mutluluk vermiştir" diye konuştu.

Demirköse de Zonguldak'ı zor bir şehir olarak gördüklerini belirterek, "Zonguldak'ın sıkıntıları ve yapabileceklerimizle ilgili istişarelerde bulunmak istiyoruz" ifadesini kullandı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz