Çileye devam!

3 Aralık 2019 Salı 19:52

Çileye devam!

ZBEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Zonguldak merkezden giden hastalar çile çekmeye devam ediyor.

Şehir merkezinden yaklaşık hastaneye giden Kozlu Belediyesi halk otobüslerinin Kozlu sınırları içinde mahalle, mahalle dolaşması, her durakta durması sonucu hastaneye yaklaşık 30 dakikada ulaşması hastalar ve yakınlarının tepkilerine yol açıyor.

Zonguldak merkezinden hastane için Zonguldak Belediyesi halk otobüslerinin devreye girmesi ve bu sürenin yaklaşık 10 dakikaya indirilmesini isteyen hastalar, tepkilerini şöyle dile getiriyorlar;

“Bu konu yıllardır gündemde. Bir türlü çözüm bulunamadı. Adeta çile çekiyoruz. Zaman zaman hastaneye ulaşmamız 40 dakikayı buluyor. Otobüsler tıka-basa dolu oluyor. Hastalarımız, yakınları her gün bu eziyeti çekiyor. Mesele Zonguldak Belediyesi’nin meselesidir. Kozlu Belediyesi’nin değil. Hastaneye en kısa zamanda ve ayakta gitmemek için Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımızdan bu sorunu bir an önce çözmesini bekliyoruz.”

(haber merkezi)

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz