Çelik kümelenme

17 Kasım 2019 Pazar 18:06

Çelik kümelenme

Avrupa Zonguldak Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Almanya’da gerçekleştirilen “Göçün 59’uncu yılı kutlamaları” için Zonguldak’tan giden heyet önemli temaslarda bulundu.

Özellikle son dönemde Zonguldak’ın gündeminde olan çelik kümelenme konusunda Almanya ile temaslar kurulmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet oruç, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir ve GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil’in de katılımıyla Alman yetkililerin de yoğun katılım sağladığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Çelik üssü olması planlanan Filyos Endüstri Bölgesi için görüşmeler gerçekleştirildi. Alman yetkililerle kurulan temasın devam ettirileceğini ve geliştirileceğini belirten AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak’ın çelik kümelenme ile çelik konusunda dünyada söz sahibi olması istediklerini ifade etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz