Latif AYDEMİR

Başkan Karadağ şanslı

Latif AYDEMİR / LATİF TAKİPTE
17 Temmuz 2018 Salı 18:02

 

AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Hayrettin Karadağ şanslı dedim. Çünkü; Başkan Karadağ teşkilattan gelen biri.

AK Parti’ye 2003 yılında katıldı.

Partinin ARGE Başkanlığından tutunda halk ilişkiler başkanı, teşkilat başkanı, siyasi işler başkanı ve o günkü ilçe başkanın görevi bırakması ardından atama ile göreve gelen başkan Hayrettin Karadağ, bir yıl sonra 23 Eylül 2017’de oy çokluğu ile ilçe başkanı seçildi.

Başkan Karadağ İlçe Başkanı oldu ve ilk iş olarak partide birlik ve beraberliği sağladı.

Başkan Karadağ’ın Zonguldak ve Gökçebey ilçesinin sorunların çözüm bulma konusunda çok ciddi siyasi çizgisi izliyor ve başarılı da oluyor.

AK Parti İlçe binasına bakınız.

Gelenler hayretler içinde…

İlçe teşkilat binası değil, sanki genel merkez binası gibi.

İlçe Başkanı Karadağ, 24 Haziran seçimlerde partisinin oyunu artırma için teşkilatıyla birlikte gündüzünü geceye kadar çalışma sergiledi. Hem merkezde hem de köylerde ciddi bir oy alarak partisinin birinci yaptı.

Başkan Karadağ’ın Belediye Başkan aday adayı olacağı konusunda hiçbir açıklama yapmadığı halde.

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan aday adayından ziyade, adayı olacağı halk nezdinde ciddi bir şekilde konuşuluyor.

Başkan Karadağ aile olarak da ilçede çok sevilen ve sayılan biri.

Karadağ’ı belediye başkanı adayı olarak çok şanslı biri olarak görüyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz