Bartın'da plates ve sağlıklı yaşamın merkezi

15 Ağustos 2019 Perşembe 21:24

Bartın'da plates ve sağlıklı yaşamın merkezi

EGE Sağlıklı Yaşam ve Pilates Merkezi, Amasra Pilatesi Geliştirme Derneği bünyesinde bulunan Ege Fit Clup'ın tanıtımını harika bir kokteyle gerçekleştirdi.

Bartın merkezde faaliyet gösteren dernek, üyelerinin ve spor sevenlerin katılımı ile farklı bir etkinliğe imza attı.

Etkinlikte sağlıklı beslenme ve yeni iş fırsatları ile ilgili eğitimlerinin ilki gerçekleştirildi.

Dernek bünyesindeki eğitimler 15 günde bir tekrar edilecek.

Dernek tarafından sağlıklı beslenme ve doğal gıda takviyelerinin tanıtımı ve yaşama dair birçok bilgininde içinde olduğu eğitimler, eğitim koçları tarafından verilecek.

Ayrıca tanıtımda yerel sanatçı Tayfur Çalık’ın verdiği mini konser ve doğal gıda takviyeleri içeren muhteşem açık büfe ikramlar misafirlerin beğenisini kazandı.

Dernek Başkanı Antrenör Saime Karaçetin, sağlıklı yaşamanın sırrının %80’inin sağlıklı beslenme %20’sinin ise spor olduğunun bilindiğini, dernek faaliyetlerinin kilo kontrolü, sağlıklı beslenme alanlarında Bartın halkına çok yardımcı olacağını ve bu konuda dernek üyeleri İlyas Eroğlu, Sultan Pelin Eroğlu ve Deniz Şahin’inde büyük rolü bulunduğunun altını çizerek, mükemmel bir ekibe sahip olduğunu ve Bartın’da çok güzel faaliyetler gerçekleştireceklerini söyledi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz