Aşure dağıttılar

27 Ekim 2019 Pazar 18:21

Aşure dağıttılar

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Rat Cami önünde Çınartepe Mahalle Muhtarı Okan Girgin ve Baştarla Mahalle Muhtarı Mehmet Özçıkrıkçı’nın ortaklaşa düzenlediği aşure dağıtımına katıldı.

Rat Cami önünde Çınartepe Mahalle Muhtarı Okan Girgin ve Baştarla Mahalle Muhtarı Mehmet Özçıkrıkçı’nın ortaklaşa düzenlediği aşure dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz