Afet risklerini azaltmak için broşür dağıttılar

18 Ağustos 2019 Pazar 21:45

Haber Merkezi

Afet risklerini azaltmak için broşür dağıttılar

Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğünce bir alışveriş merkezinde vatandaşlara afet risklerini azaltmayı amaçlayan broşürler dağıtıldı.

Müdürlükten yapılan açıklamada, İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca 17 Ağustos 1999'da Gölcük- Marmara depreminin yıl dönümü dolayısıyla afet risklerini anlamak amacıyla bu yılın "Afetlere Hazırlık" yılı ilan edildiği anımsatıldı.

 

Açıklamada, il müdürlüğünce Zonguldak halkını bilgilendirmek, afetlerde güvende kalabilmek ve afetlere daha hazırlıklı olunabilmesi için bir alışveriş merkezinde stant açılarak broşürler dağıtıldığı kaydedildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz