8 kattan 24 kata FETÖ yürüyüşü!

6 Ekim 2019 Pazar 18:18

Haber Merkezi

8 kattan 24 kata FETÖ yürüyüşü!

Kozlu ilçesinde faaliyet gösteren Geredeli İnşaat’ın yaptığı 24 katlı binanın bulunduğu arsanın, 8 katlı FETÖ hastanesi yapmak için hazineden satın alındığı ortaya çıktı.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yeniden hazineye devredilen arsanın, aralarında Geredeli İnşaat, Ateşoğlu, Doğu Otomotiv ile Zonguldak’ta faaliyet gösteren ve FETÖ soruşturmalarında gözaltına alınan bir manav sahibinin de bulunduğu ekip tarafından alındığı öne sürüldü.

Yeni Gün soruyor. “Ne oldu da Geredeli İnşaat’ın inşaata başlamasının ardından kat ruhsatı 16’ya daha sonra da 24’e çıkarıldı?”

Hak sahipleri yaklaşık 7 yıldır evlerine girebilmek için beklediği İnşaatın iç işlerini de şu an Öztürk Halı firması yapıyor.

Bu firmaların 15 Temmuz öncesinde FETÖ ile bağlantılarının olması, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’la yine 15 Temmuz öncesi sıkı fıkı olmaları da Kozlu’da dikkatlerden kaçmıyor.

FETÖ’nün yeniden yapılanma sürecinin hız kazandığı bugünlerde özellikle Kozlu’da öne sürülen bu iddiaların mercek altına alınması beklenirken, Ali Bektaş’ın da 8 kattan 24 kata giden yolculukta merhum eski Belediye Başkanı Ertan Şahin’e topu atması gözlerden kaçmıyor.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz