Öztürk boş durmuyor

6 Ekim 2019 Pazar 22:21

Haber Merkezi

Öztürk boş durmuyor

 

Başkan Vedat Öztürk Çay Mahallesi Gençlik caddesinde yapımı devam eden parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Öztürk ''Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile birlikte yol bakım, onarım ve kilitli parke taşı kaplama çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz'' dedi.

Yeni Mahalle Alçakdüzü sokakta yapımı devam eden çocuk oyun park alnının oyuncakları kurulmaya başlandı. Kısa sürede faaliyete geçecek olan oyun park alanı çocukların ve yetişkinlerin hoşça vakit geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz