“Teşekkürler Çaycuma”

27 Ekim 2019 Pazar 18:31

“Teşekkürler Çaycuma”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı tahsilatına Şubat 2020’de başlanacak ve sonrasında iki yıl devam edecek olan yol hizmetlerine katılım payları için şimdiden 6.117 lira yatırıldığını bildirerek sağduyu sahibi Çaycumalılara teşekkür etti

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı bir açıklama yaparak yol harcamalarına katılım paylarının ödemelerine Şubat 2020’de başlanacak olmasına karşın daha şimdiden 6.117 lira tahsilat yapıldığını bildirerek Çaycumalılara teşekkür etti.

Kantarcı açıklamasında, “Sağduyusuna çok güvendiğim Çaycumalılar beni yanıltmadı, kentine, belediyesine sahip çıkarak Çaycumalı olmanın ne anlama geldiğini dosta düşmana bir kez daha gösterdi. Birilerinin ısrarla provoke etmesine karşın, vatandaşlarımız, son derece hakkaniyetli bir şekilde hayata geçirmeye çalıştığımız uygulamaya destek verdi. Afaki rakamlarla kampanyalar düzenleyip vatandaşlarımızı aldatmaya çalışanların çabası bir kez daha boşa çıktı. Yol harcamalarına katılım paylarının tahsilatına Şubat 2020’de başlanacak olmasına karşın, daha şimdiden işlem yapan 18 vatandaşımız 6.117 lirayı veznelerimize yatırdı. Her zaman müteşekkir olduğum Çaycuma halkına bir kez daha teşekkür ediyor, onlarla gurur duyuyorum” dedi.

“KENTE KARŞI SUÇ İŞLİYORLAR”

Kantarcı açıklamasını, “Her zaman söylüyorum, her vatandaşımızın itiraz etmek en demokratik hakkıdır. Buna bizlerin en küçük bir itiraz olmadığı gibi, böyle bir refleksin olması, toplumla belediyemizin sağlıklı bir ilişki içinde olduğunun da göstermektedir. Birilerinin ısrarla dile getirdiği gibi Çaycumalıların hiç kimseden korkusu yoktur. Vatandaşlarımızın haklarını aramaktan aciz olduğunu yaymaya çalışanlar da fena halde yanılmaktadır. Birileri kurnazlık yapıp sanki böyle bir durum varmış gibi göstererek halk kahramanlığına soyunmaktadır. Ama sonuç alamayacakları çok açıktır. Yalan yanlış bilgiler ve abartılı rakamlarla kampanyalar düzenleyip insanları belediyemize karşı kışkırtanlar, Çaycuma’nın geleceğini dinamitlediklerini, kente karşı suç işlediklerini iyi bilmelidir” diyerek devam etti.

“2 YILDA 4 EŞİT TAKSİTTE ÖDENECEK”

Kantarcı açıklamasını, “Rakamları tablolarla açıkladık. Herkes gördü ki tahakkuk eden rakamlar son derece makuldür. Şayet bir hata olduğunu düşünen varsa onların şikayetleri incelenerek varsa bir yanlış elbette düzeltilir. bTek dairesi bulunan vatandaşlarımızın emlak değerine göre ödeyeceği rakamlar 100 lira ile 1,500 lira arasında değişmektedir. Daha üstündeki rakamlar çok sayıda gayrimenkulü olan vatandaşlarımızı ilgilendirmektedir. Peşin ödeme yapıldığı takdirde yüzde 25 indirim yapılacağı gibi, dileyen vatandaşımız 2 yılda 4 eşit taksitte ödeyebilecektir. Elde edilen tüm paralar da yeni yol yapımında kullanılacak, mahalleler arasındaki hizmet eşitsizliğinin giderilmesi sağlanacaktır. Yapılan olumsuz propagandaya itibar etmeyen vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, hizmet yolunda aynı hız ve kararlılıkla devam edeceğimizi duyuruyorum” diyerek tamamladı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz