“Plansız ve bilimden uzak “çözüm”lere bırakılmış Zonguldak!

22 Ağustos 2019 Perşembe 22:34

Haber Merkezi

“Plansız ve bilimden uzak “çözüm”lere bırakılmış Zonguldak!

CHP eski İlçe Başkanı Ebru Uzun, Zonguldak kent merkezinde etkili olan sağanak yağışın ardından “En son yaklaşık 4 sene önce bir sel olmuştu. Ortada bir beceriksizlik ve ihmal var diye isyan edip bazılarından linç yemiştim” dedi.

Uzun, sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada, şu görüşlere yar verdi;

“Akşamdan beri sürekli haberleri ve sosyal medyada yapılan yorumları takip etmeye çalıştım. Maddi hasarlar hariç kimsenin canına zarar gelmemesi sanırım tek tesellimiz. En son yaklaşık 4 sene önce bir sel olmuştu, ortada bir beceriksizlik ve ihmal var diye isyan edip bazılarından linç yemiştim. Bu sefer ki yağış, o günden daha şiddetli sanırım ama ortada yine beceriksizlik ve ihmal olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Zonguldak'ın 50 yıllık alt yapı sorunu çözüldü diyen bizim belediye başkanımız, önceden yapılan uyarılara rağmen gerekli tedbirleri almayan gönül belediyeciliği. Denize sıfır kıyısı olan memlekette bunların yaşanması gerçekten üzücü. Plânsız ve bilimden uzak “çözüm”lere bırakılmış Zonguldak. Çok geçmiş olsun.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz